FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Pierwszy kontakt z psychologiem, niezależnie od problemu z jakim klient lub pacjent przychodzi, jest dla niego zazwyczaj źródłem dużego napięcia i stresu. W głowie pojawia się wówczas mnóstwo pytań, na które chcielibyśmy znać odpowiedź jeszcze przed rozpoczęciem sesji.

Poniżej odpowiadam na te dotyczące mojej osobistej praktyki. 

1. Jaki jest koszt i ile trwa konsultacja? 

Koszt i czas trwania konsultacji zależy od rodzaju wybranego spotkania. Szczegóły usług zostały zawarte w zakładce “OFERTA”.

2. Jak dokonywana jest płatność za konsultację ?

Po ustaleniu terminu pierwszego spotkania wysyłam mailowo dane do dokonania przedwpłaty. Sesja odbywa się w ustalonym terminie po zaksięgowaniu środków, dlatego zapłaty za spotkanie trzeba dokonać najpóźniej na dwa dni przed jej ustalonym terminem lub wysłać potwierdzenie dokonania przelewu. Reguła ta obowiązuje przed każdym spotkaniem.

3. Czy jest możliwość umówienia się na wizytę stacjonarnie, czy tylko online?

Przyjmuję również w Gabinecie Psychoterapeutycznym "STER" w Pruszczu Gdańskim, możliwość umówienia się na konsuktację, jak i wszelkie wolne terminy znajdują się na moim profilu Znanylekarz.

4. Jak często będziemy się spotykać?

Jest to kwestia ustalana indywidualnie, najczęściej spotykany schemat to jedno spotkanie na tydzień. Częstotliwość sesji może zmieniać się w trakcie współpracy.

5. Jak zapisać się na konsultację?

Napisz do mnie e-maila, zadzwoń lub skontaktuj się przez formularz kontaktowy (zakładka KONTAKT): poinformuj mnie jaki tryb konsutlacji potrzebujesz lub opisz krótko swój problem, jesli nie wiesz co będzie dla Ciebie najlepsze.

6. Co warto zrobić przed pierwszą konsultacją ?

Określić swoje potrzeby. Sformułować problem, z który chcielibyśmy rozwiązać, zastanowić się nad celem tej współpracy oraz swoimi oczekiwaniami.

Zadbać o spokojne, dogodne warunki do rozmowy. 

Upewnić się, że Internet działa, a komputer jest podłączony do ładowania. Bezpośrednio przed każdym spotkaniem warto wykonać próbną rozmowę na Skype (koniecznie z wizją).