O mnie

Nazywam się Agnieszka Matias - z wykształcenia, powołania oraz pasji jestem psychologiem. Specjalizuję się w pomocy osobom chorującym na zaburzenia odżywiania, gdyż sama przez ponad 10 lat chorowałam na anoreksję, bulimię, a nawet epizod depresyjny. Znam te choroby od podszewki. Przeszłam przez wiele terapii, spotkań z psychologami, psychiatrami, dietetykami, odbyłam również 3 wielomiesięczne hospitalizacje.  Pomimo, że psychicznie, fizycznie i żywieniowo nie był to najlepszy okres mojego życia, gdyby nie te doświadczenie - najprawdopodobniej nigdy nie zainteresowałabym się psychologią. 

Wszystkie te wydarzenia zaprowadziły mnie do miejsca, w którym jestem dzisiaj i sprawiają, że czuję się szczęśliwą osobą. 

Pomagam w zmianie dotychczasowego stylu odżywiania, odzyskaniu radości z życia, a przede wszystkim zdrowej relacji z jedzeniem. Moje doświadczenie nauczyło mnie, że nie ma dróg na skróty, a jedyną osobą, która może zmienić Twoje życie - jesteś TY. 

Aktualnie pracuje jako psycholożka w Poradni Zdrowia Psychicznego w Redzie, w Gabinecie Psychoterapeutycznym "STER" w Pruszczu Gdańskim oraz prowadzę konsultacje online z indywidualnymi klientami. 

Dzięki odbyciu wielu praktyk w szpitalach, poradniach oraz osobistego doświadczenia zaburzeń odżywiania, jestem obyta z wieloma jednostkami chorobowymi i będę wiedziała jak Ci pomóc. 

Nieustannie szkolę się z zakresu psychologii oraz psychodietetyki, dlatego masz pewność, że nauczę Cię jak skutecznie pozbyć się Twoich problemów. Szkolenia i kursy, które ukończyłam to m.in.:

  • "Psychodietetyka w praktyce"- Akademia Wiem co Jem,

  • "Jak poradzić sobie z kompulsywnym objadaniem się" Akademia Wiem co Jem,

  • "Pacjent z zaburzeniami odżywiania w gabinecie psychologa" Ogólnopolskie Centrum Zaburzeń Odżywiania.

Możesz mieć pewność, że zaangażuję się w naszą współpracę w 100%. Bo nic tak nie motywuje mnie do działania, jak zadowolenie klientów, od których często słyszę „W końcu uwierzyłam/em, że potrafię to zrobić”.

Jeśli jesteś zainteresowany(a) indywidualną współpracą odsyłam Cię do zakładki OFERTA, tam zapoznasz się ze wszystkimi szczegółami.

Masz pytania dotyczące mojego stylu pracy lub chcesz umówić się na spotkanie online ?
Napisz wiadomość poprzez formularz kontaktowy (zakładka KONTAKT) lub napisz email na adres: kontakt@agnieszkamatias.com